Z początkiem marca 2020 portal https://rentry.me/ rozpoczyna współpracę z Hanami Communications.

Rentry.me jest nowoczesną i nowatorską platformą, która zajmuje się pośrednictwem w wynajmie powierzchni biurowych na bardzo przyjaznych zasadach.  Grupą docelową są te firmy, które posiadają aktualną nadwyżkę przestrzeni biurowej, a związane są długoletnimi umowami najmu. Te bardzo często trudno rozwiązać. Po drugiej stronie są ci którzy, potrzebują szybko, tanio i bezpiecznie, wynająć zagospodarowaną przestrzeń biurową dla swoich współpracowników. Na określony czas, wedle transparentnych i elastycznych zasad. Z opcją łatwego „wyjścia” i bez długoterminowych zobowiązań. Oferowanie wolnej powierzchni jak również proces wynajmu, odbywa się online.

Robert Bukowski, Prezes firmy, która wprowadza platfromę Rentry.me na polski rynek powiedział – Czas covidu jest bardzo trudny dla nas wszystkich. Zeszły rok przyspieszył zmiany na rynku nieruchomości. Dużo firm przeszło na zdalną pracę. Wiele, kiedyś tętniących życiem biur, stoi puste. Z ewidentną stratą finansową dla dotychczasowych najemców. Będziemy się starali zbudować pozycję  uznanego  pośrednika, który szybko, tanio i skutecznie, kojarzy wynajmujących i najemców.

Agencja Hanami Communications jest butikiem public relations, prowadzonym przez Jerzego Ciszewskiego, który pracuje w branży public relations od wczesnych lat 90tych. Agencja będzie wspomagała rentry.me w: tworzeniu strategii marketingowej i komunikacyjnej; przygotowywanie stosownych materiałów, egzekucję działań jak również będzie wspomagała klienta w zakresie obsługi w social mediach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *